Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 27.10.2020 : 18
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 262487
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 17.01.2007    RUS   ENG  

Звіт
про перебування Гетьмана Українського Реєстрового Козацтва
Анатолія Шевченка на Львівщині07.12.06 р.

1) Участь у заходах з проведення презентації Козацької республіки Новокропивницької середньої школи Дрогобицького району (директор Савчин Ольга Олексіївна). Посвята в козаки та берегині. В заходах брали також участь наказний Гетьман УРК генерал армії Валерiй Міхеєв та начальник штабу Галицького округу УРК генерал-полковник Василь Павлечко.

2) Виступ-привітання перед депутатами Дрогобицької міської ради та зустріч Гетьмана УРК з міським головою Дрогобича Гуком Миколою Петровичем.

3) Гетьман УРК Анатолій Шевченко, отаман Прикарпатського міжрайонного козацького товариства генерал-лейтенант Богдан Прокопишак та отаман Дрогобицького міського козацького товариства УРК генерал-майор Валерій Каленюх провели козацьку раду щодо заходів, напрямків, завдань і діяльності козацьких товариств УРК в у Дрогобичі та на Дрогобиччині, перспектив їх розвитку в сучасних умовах.

08.12.06 р.

Знайомство Гетьмана УРК з військовою частиною, її командуючим – полковником Христенком Олегом Миколайовичем та особовим складом у м. Дрогобичі, бесіда про підписання угоди про співпрацю, спрямування спільних зусиль на виховання молоді в дусі духовності та патріотизму. Обговорення дати вступу особового складу військової частини до лав УРК.

9.12.06 р.

1) Зустріч Гетьмана УРК Анатолія Шевченка із головою Дрогобицької райдержадміністрації Кравцом Михайлом Михайловичем з приводу обговорення перспектив розвитку козацтва УРК в Дрогобицькому районі.

2) Виступ перед учасниками спортивної конференції Дрогобицького району. Запрошення учасників конференції до участі у змаганнях з тих видів спорту, що проводяться під егідою УРК. Пропаганда козацького руху УРК в районі.

3) Зустріч з Його преосвященством єпископом Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Владикою Ярославом. Обговорення питання виховання молоді в дусі духовності та патріотизму, благословення на діяльність УРК та призначення капелана Прикарпатського товариства.

4) Презентація книги Анатолія Шевченка «Христос».

11.12.06 р.

1) Зустріч із заступником голови міста Борислав, обговорення питання розвитку УРК в м. Бориславі, «круглий стіл». Презентація книги «Христос».

2) Зустріч із отаманом Львівської області органiзацiї «Міжнародне козацтво» генерал-лейтенантом Романом Поточняком.

12.12.06 р.

Зустріч із головою науково-культурологічного товариства «Бойківщина» Сікорою Любомиром Миколайовичем. Обговорення питання співпраці та організація «круглого столу» з членами товариства.

13.12.06 р.

1) Зустріч із головою міста Трускавець Грицаком Левом Ярославовичем. Обговорення питання співпраці організації «Українське козацтво» та УРК. Презентація книги «Христос». Розповідь про діяльність УРК.

2) Зустріч із головою товариства «Україна-Світ», членом «Просвіти» Бурдуляком Тимофієм Вікторовичем.

14.12.06 р.

Проведення "круглого столу" в м. Бориславі з депутатами міської ради, директорами шкіл, училищ, вчителями, представниками політичних партій та зацікавленими особами. Презентація книги «Христос» та діяльності УРК.

15.12.06 р.

Проведення козацької ради Гетьманом УРК (база відпочинку «Шепільське») за участю начальника штабу Галицького округу, генерал-полковника Василя Павличка, отамана Івано-Франківської обласної організації УРК, генерал-майора Василя Гриніва, отамана Тернопільської обласної організації УРК, полковника Iвана Комарницького, отамана Прикарпатської мiжрайонної козацької органiзацiї, генерал-лейтенанта Богдана Прокопишака щодо перспектив розвитку УРК в Західному регіоні України.

16.12.06 р.

Зустріч-"круглий стіл" із семінаристами Духовної семінарії Української греко-католицької церкви у м. Дрогобичі. Розповідь про діяльність УРК, питання виховання молоді в дусі патріотизму й духовності, презентація книги «Христос». Відповіді на запитання.

18.12.06 р.

Зустріч із священиком Української греко-католицької церкви Самбірського та Дрогобицького районів.

19.12.06 р.

1) Зустріч із ректором Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка Скотним Валерієм Григоровичем та професорсько-викладацьким складом вузу.

2) «Круглий стіл» із студентами університету.

20.12.06 р.

1) Участь Гетьмана УРК у передачі на Львівському обласному телебаченні.

2) Проведення Гетьманом УРК козацької ради з активом Львівської обласної козацької організації (отаман – генерал-полковник Володимир Зденянчин).

21.12.06 р.

«Круглий стіл» у приміщенні Науково-культурологічного товариства «Бойківщина». Розповідь про діяльність УРК, презентація книги «Христос». Прийом та посвята в берегині УРК Олександри Нумелович (майор УРК).

22.12.06 р.

1) Участь Гетьмана УРК в презентації Козацької республіки в школі селища Підбуж Дрогобицького району. Прийом і посвята в козаки УРК (підполковник УРК Йосип Лаганяк), отаман Підбугського полку УРК.

2) "Круглий стіл" з учителями шкіл Дрогобицького району, працівниками райвно (районний відділ науки та освіти).

3) Зустріч із священиками Української греко-католицької церкви Дрогобицького району. Відвідини церкви села Ролів, священик о. Олександр Копостинський.

23.12.06 р.

Огляд полку УРК особливого призначення м. Львова (отаман полку – генерал-майор УРК Вадим Дерінг).

24.12.06 р.

1) Підведення підсумків про перебування Гетьмана УРК на Дрогобиччині з активом Прикарпатського міжрайонного козацького товариства.

2) Відвідини музею Івана Франка в селі Нагуєвичі Дрогобицького району.

25.12.06 р.

Від’їзд Гетьмана УРК із Дрогобиччини. Зустріч у м. Львові з архієпископом УПЦ МП Галицьким і Львівським Августином. Проведення козацької ради з активом Галицького округу УРК.

На головну сторінку